Корзина
23 отзыва

Шліфувальна шкурка

Шліфувальна шкурка ЗАК 14А Corund в рулонах виготовляється з розмірами абразивного зерна від р24 до  р600. Для виготовлення шліфувальної шкурки використано абразивне зерно електрокорунд нормальний 14А.

Використовується для калібрування, грубого і тонкого шліфування на ручних шліфувальних машинах, а також на вузьких і широких стаціонарних верстатах різних розмірів. Може використовуватися і для ручного шліфування, тому також поставляється у вигляді листів різних розмірів.

Ми постачаємо шліфувальну шкурку ЗАК 14А Corund в рулонах будь-яких необхідних розмірів. В найкоротші строки ми виготовимо для Вас рулони ЗАК 14А Corund з будь-якими необхідними Вам індивідуальними розмірами. 

Шліфувальна шкурка ЗАК 54C SiC в рулонах виготовляється на міцній водостійкій бавовняній тканині з гострим зерном карбіду кремнію. Призначена для використання з різноманітним електроінструментом, а також для ручного шліфування. Може використовуватись для обробки металів, шліфування різних порід деревини, шкіри, скла, мінеральних матеріалів, благородної сталі, кольорових металів, тощо.

Виробник: Запорізький Абразивний Комбінат

Основне призначення: деревообробка, металообробка
Властивості:
Зв’язка – синтетична смола
Матеріал абразивного зерна – карбід кремнію чорний 54C (SiC)
Тип насипки – закритий
Основа – Тканина бавовняна, водостійка

Шліфувальна шкурка ЗАК 54C SiC в рулонах виготовляється з розмірами абразивного зерна від р24 до  р600. Для виготовлення шліфувальної шкурки використано абразивне зерно карбіду кремнію чорного 54С.

Використовується для калібрування, грубого та тонкого шліфування на ручних шліфувальних машинах, а також на вузьких та широких стаціонарних станках різних розмірів. Може використовуватися також для ручного шліфування, тому також постачається у вигляді листів різних розмірів.

Ми постачаємо шліфувальну шкурку ЗАК 54C SiC будь-яких необхідних розмірів – як для ручного електроінструменту так і для великих станків. В найкоротші строки ми виготовимо для Вас рулони шліфувальної шкурки ЗАК 54C SiC з будь-якими необхідними Вам індивідуальними розмірами.

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:
1 2
Производитель
 • 42
Контакты
 • Телефон:
  +380630655013, Менеджер
  +380503399810, Директор
  +380668786310, Менеджер
 • Контактное лицо:
  Наш e-mail: abraziw.ua@gmail.com
 • Адрес:
  ул. Боженка, 34, Луцк, Волынская область, Украина
Карта